Еко - Карпати

Фермерське господарство

Купити Альпійських козу\енят

Наявність:
В наявності
Ціна:
3 000,00 грн./шт
  

Ф/Г ЕКО - Карпати знаходиться у передгір’ї Карпат, серед чистої незасміченої природи, що й стало поштовхом для виготовлення смачних та корисних продуктів харчування. Метою започаткування фермерського господарства було розведення кіз альпійської та зааненської порід, а також виготовлення якісних сирів і кисломочної продукції.

Альпійська порода кіз виведена в кантонах Швейцарії і є однією з найдавніших порід. Тварини більшу частину життя містилися на альпійських полонинах, звідки і отримали свою назву. Довгий час альпійську породу кіз розводили виключно в Швейцарії і тільки в 1911 р її стали вивозити до Франції та Італії, а в 1922 р в США, де і вона знайшла популярність. До України альпійську породу кіз завезли в ХХ столітті. В результаті схрещування альпійської породи з місцевими козами в різних країнах зявилися британські альпійські, швейцарські альпійські, гірські альпійські, французькі альпійські і американські альпійські кози.

Масть альпійської породи різноманітних відтінків від білого до чорного, і від світло-сірого, до темно-коричневого. Особливість окраса породи альпійської кози - вуха, морда, кінцівки до колін і нижня частина живота - темні, решта тулуба - сіро-коричневе. Тварини великі, але граціозні, міцної конституції. Висота в холці кіз 65-75 см, козлів - 80-85 см. Голова альпійських кіз коротка, легка. Рогу овальної форми, плоскі, нерідко тварини комолі. Профіль прямій. Вуха стоячі, прямі, середнього розміру. Шия коротка. Груди широкі, обємні, глибокі. Спина пряма. Крижі вузькі, короткі, сильно приспущені. Кінцівки тонкі і короткі. Копита міцні, дуже тверді зовні, але мякі і еластичні всередині, що служить амортизатором. Шерсть коротка, але на спині і стегнах - довшими.

Вага дорослої кози - 60-63 кг, козла - 76-79 кг. Кози багатоплідні, за одну вагітність приносять кілька козенят. Молочна продуктивність висока і становить 750-900 кг молока за лактацію. Часто удій становить до 1200-1600 кг молока. Лактація триває в середньому близько 280-350 днів (9-12 місяців). Жирність молока 3,5-5,5%. Молоко приємного, ніжного смаку, в основному використовується для виготовлення сиру. Мясна продуктивність хороша.

Альпійські кози не вимогливі до кормів і умов утримання, відмінно акліматизуються в нових умовах, витривалі, дуже живучі. Підходять для утримання в стадах. За характером доброзичливі, чуйні, дуже спокійні.

 • Дата публікації: 27.09.2022

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
 • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
 • Безналичный расчёт
 • Наличный расчёт
 • Наложенный платеж
 • Предоплата