Еко - Карпати

Фермерське господарство

Розсільний козячий сир з травами Халлумі

Наявність:
В наявності
Ціна:
505,00 грн./кг
  

Халлумі з прованськими травами (містить 30% коровячого молока ). Молодий вид сиру із дещо гумовою текстурою. Добре плавиться, через що ідеально підходить для підсмажування або грилювання. Вага голівки - 250 г, 170 грн/кг.

Халумі, халлумі (англ. Halloumi або haloumi, грец. Χαλούμι, тур. Hellim, حلوم ḥallūm) - левантійський сир, відомий в Європі за кіпрської кухні. Він виготовляється з суміші козячого молока і молока овець, хоча іноді містить і коров’яче молоко. Він має високу температуру плавлення, і тому його можна обсмажити або приготувати на грилі.

Сир білого кольору, з відмінною шаруватої текстурою, подібною моцареллі, має легко солоний смак. Зберігається в розсолі і може зберігатися до одного року, якщо заморожений нижче -18 ° C (0 ° F) і розморожений до +4 ° C (39 ° F) для продажу в супермаркетах. Дуже часто до сиру додають м’яту. М’ята підсилює смак, крім того, має природне антибактеріальну дію, що збільшує термін зберігання сиру. Сири халумі промислового виготовлення містять більше коров’ячого молока, ніж козячого та овечого. Це знижує витрати на виробництво, але змінює смак і поведінку при обсмажуванні.

Особливість його приготування полягає в тому, що він може бути обсмажений до красивого золотисто-коричневого кольору завдяки своїй більш високою, ніж у інших сирів, температурі плавлення. Це робить його придатним для смаження або гриля (як, наприклад, в саганакі). У такій якості він використовується в якості наповнювача в салати або подається з смаженими овочами. Кіпріоти в жарку пору року їдять халумі з кавуном. Інший варіант - халумі і lountza - поєднання або з скибочкою копченої свинини або баранини, або з м’якої баранячої ковбаскою.

Властивість чинити опір плавлению виникає завдяки особливості виготовлення. Халумі виготовляється з сиру, що піддавався нагріванню до приміщення в розсіл у формі. Традиційний халумі має напівкруглу форму, приблизно розміром з великий гаманець, вагою 220-270 г. Вміст жиру становить приблизно 25% від ваги або 47% від сухої ваги; близько 17% білка. Його жорстка текстура призводить до того, що коли його їдять, він поскрипує на зубах.

Незважаючи на те що халумі має спірне походження і виробляється також в інших країнах східного Середземномор’я, його назва зареєстровано в США в якості торгової марки Кіпром.

 

Надсилаємо сири Новою Поштою при вартості замовлення від 500 грн

 • Дата публікації: 27.09.2022

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
 • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
 • Безналичный расчёт
 • Наличный расчёт
 • Наложенный платеж
 • Предоплата